| Dimensiunea bazei: | 870x930 cm |
|---|---|
| Înălțimea maximă de cădere: | 180 cm |
| Înălțime maximă: | 507 cm |
| Vârsta: | 3-14 ani |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Castelul Dragonului vă va purta în lumea basmelor. Prin evocarea popularului și îndrăgitului personaj de basm, Dragonul, implicăm în joacă și în imaginația copiilor. Am creat o varietate de activități de joacă: cățărat, alunecat, legănat, atârnat.
Castelul de joacă are 2 puncte de observație, unul în Turnul Dragonului mare și celălalt pe o mică platformă de lemn. Cele două sunt conectate de un element metalic, care oferă spațiu pentru 2 leagăne.
Datorită designului său sofisticat, acest castel de joacă va deveni un adevărat ornament în locurile de joacă, parcuri și zone verzi.
| Leagăn simplu: | 2 buc |
|---|---|
| Tobogan drept: | 2 buc |
| Scară de cățărat din lemn: | 1 buc |
| Egyedi vas konfekció: | 1 buc |
Structura castelului de joacă este realizată din molid masiv selectat. Elementele de legătură sunt realizate din metal.
catarare, alunecare, balansare, atarnare, agatare, joc, sport, comunicare
Toate elementele din lemn ale structurii sunt vopsite cu glazura exterior pe baza de apa in 2 straturi. Elementele metalice sunt tratate cu un strat electrostatic de pulbere.
Játszóvárainkat 10 hét gyártási határidővel vállaljuk.
Oferim o garanție de 2 ani pentru structura din lemn a castelurilor noastre de joacă.