| Dimensiuni exterioare de bază: | 680x895 cm |
|---|---|
| Înălțimea maximă de cădere: | 180 cm |
| Înaltime maxima: | 507 cm |
| Vârstă: | 3-14 év |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Am proiectat acest turn de joacă în spiritul poveștilor populare maghiare, evocând o adevărată figură magică, pasărea Griff. Oferă cadrul perfect pentru o joacă animată care dezvoltă imaginația copilului, creând în același timp o atmosferă de basm. Recomandăm acest produs unic pentru locurile de joacă exigente, unde este important să se stimuleze imaginația copiilor și dezvoltarea armonioasă a universului lor intelectual și spiritual.
Turnul Griff are un punct de observație, la care se ajunge printr-o scară uriașă. Din turn, se ajunge înapoi la sol pe un tobogan drept. Turnul de joacă include 1 scară mare de cățărat din lemn, 1 tobogan drept, 2 leagăne pentru copii mici, 2 leagăne normale. Stilul unic al păsării Griff conferă locului de joacă un adevărat aer de basm.
| Leagăn simplu: | 2 buc |
|---|---|
| Leagăn pentru bebeluși: | 2 buc |
| Tobogan drept: | 1 buc |
| Scara de urcat din lemn: | 1 buc |
Structura castelului de joacă este realizată din molid solid selectat. Elementele de legătură sunt din metal.
cățărare, alunecare, atârnare, balansare, joc, sport, comunicare
Toate elementele din lemn ale structurii sunt vopsite cu glazură exterior pe bază de apă în 2 straturi. Elementele metalice sunt tratate cu un strat electrostatic de pulbere.
Terenurile noastre de joacă sunt disponibile cu un termen de producție de 10 săptămâni.
Oferim o garanție de 2 ani pentru structura din lemn a terenurilor noastre de joacă.