| Grosimea pereților (cm) | 4 |
|---|---|
| Lungime (cm): | 300 |
| Lățime (cm): | 600 |
| Înălțimea pereților laterali: | 210 |
| Înălțimea la coamă: | 258 |
| Terasă (m2): | 8.4 |
| Suprafață utilă: | 16.402 |
| Structura: | grinda |
| Varianta: | simplă |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Această căsuță de camping din lemn, potrivită pentru iarnă, arată bine și într-un cadru grecesc. O caracteristică interesantă a amenajării este că baia se deschide dinspre terasă, astfel încât baia poate fi folosită și în timpul grădinăritului, fără a aduce praful și murdăria în spațiul de locuit.
| Dimensiunea fundației: | 300 x 600 cm = 18.00 m2 |
|---|---|
| Înălțimea pereților laterali: | 210 cm |
| Înălțimea la coamă: | 258 cm |
| Suprafață utilă: | 15,04 m2 |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: