| Grosimea pereților (cm) | 3 |
|---|---|
| Lungimea (cm): | 530 |
| Lățimea (cm) | 380 |
| Înălțimea pereților laterali: | 210 |
| Înălțimea la coamă: | 258 |
| Terasă (m2): | 5.7 |
| Suprafața utilă: | 19.399 |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
„Casa de turtă dulce” de basm de pe terenul sau din grădina noastră de la țară. Cu cele două ochiuri de fereastră de pe fațadă, cu obloanele deschise și pridvorul din față, acest tip de casă este cu adevărat ruptă dintr-un basm.
| Dimensiunea fundației: | 380 x 530 cm = 20.14 m2 |
|---|---|
| Înălțimea pereților laterali: | 210 cm |
| Înălțimea la coamă: | 258 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |
Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: