| Grosimea pereților (cm) | 4 |
|---|---|
| Hosszúság (cm): | 658 |
| Szélesség (cm): | 5.824 |
| Oldalmagasság (cm): | 222 |
| Gerincmagasság (cm): | 304 |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Căutați o casă mică din lemn pentru weekend sau de închiriat? Tipul Firtos merită toată atenția dumneavoastră! Camera de zi și dormitorul sunt conectate de un spațiu deschis care oferă versatilitate în ceea ce privește mobilarea și utilizarea: dormitorul poate găzdui 1 pat dublu cu 2 noptiere, în timp ce camera de zi are o canapea extensibilă pentru 2 copii sau adulți. De-a lungul peretelui băii care dă spre camera de zi poate fi construită o mică bucătărie. Sub pridvor există spațiu pentru o bancă și o masă pentru 4 persoane. Avantajele modelului Firtos: suprafață mică, amenajare practică, utilizare versatilă a spațiului, casă de vacanță primitoare.
| Alapozási méret: | 416 x 658 cm = 27.37 m2 |
|---|---|
| Oldalfal magasság: | 222 cm |
| Gerincmagasság: | 304 cm |
| Hasznos felület: | 24.6 m2 |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |