| Dimensiunea bazei: | 862 x 1082 cm = 93.27 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 842 x 862 cm = 72.58 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 40.80 m² |
| Număr de camere: | 5 |
| Suprafață utilă: | 185.78 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 396 cm |
| Înălțimea la coamă: | 780 cm |
| Panta acoperișului: | 42˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Doriți să vă bucurați de viața tradițională a familiilor extinse într-o casă din grinzi de lemn rustică, spațioasă? Casa noastră Nagy Libán (Libanul Mare) este o alegere bună pentru această viziune de viață, în care dragostea și valorile tradiției ies în evidență.
Formarea frontului casei, manopera pretențioasă sunt tipice caselor secuiești și conferă caracter casei. La parter, vă puteți bucura de căldura vieții de familie în camera de zi cu bucătărie americană. Camera de la parter poate fi folosită ca dormitor pentru părinți, în timp ce la etaj există 3 camere care pot fi ocupate confortabil de către copii. Casa a fost proiectată cu încăperi utilitare suplimentare pentru o viață de familie închegată: 2 băi, un lavoar, o garderobă și o cămară.
| Grosimea pereților exteriori: | 28 cm |
|---|---|
| Grosimea peretelui despărțitor intern: | 6 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 20 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 25 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: