| Dimensiunea bazei: | 824 x 1330 cm = 109.6 m2 |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 818 x 618 + 630 x 712 = 95.4 m2 |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 13.81 m² |
| Număr de camere: | 4 |
| Suprafață utilă: | 99.21 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 247 |
| Înălțimea la coamă: | 392 |
| Panta acoperișului: | 10˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Am căutat să redăm seninătatea și armonia directă a stilului de viață mediteraneean în această casă familială. Valorile umane, centrarea pe om a culturii mediteraneene ne transmit următorul mesaj: fii în armonie cu tine însuți și cu nevoile tale! Trăiește în armonie cu mediul înconjurător! Concentrează-te pe soluții simple și clare! Configurația noastră bine gândită este ideală pentru o familie cu mai mulți copii: 3 dormitoare, cameră de zi spațioasă cu bucătărie, 2 băi, spălătorie, hol și terasă acoperită. O casă confortabilă și primitoare, cu un aer natural, care oferă un spațiu de locuit de calitate pentru întreaga familie.
| Grosimea pereților exteriori: | 28 cm |
|---|---|
| Grosimea peretelui despărțitor intern: | 6 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 20 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 25 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: