| Grosimea pereților (cm) | 3 |
|---|---|
| Lungimea (cm): | 530 |
| Lățimea (cm) | 380 |
| Înălțimea pereților laterali: | 210 |
| Înălțimea la coamă: | 258 |
| Terasă (m2): | 210 cm |
| Suprafața utilă: | 258 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
„Casa de turtă dulce” de basm de pe terenul sau din grădina noastră de la țară. Cu cele două ochiuri de fereastră de pe fațadă, cu obloanele deschise și mica terasă din jurul ei, această căsuță este cu adevărat fabuloasă.
| Dimensiunea fundației: | 380 x 530 cm = 20.14 m2 |
|---|---|
| Înălțimea pereților laterali: | 210 cm |
| Înălțimea la coamă: | 258 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |
Contra cost, puteți solicita următoarele modificări:
Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: