| Dimensiunea bazei: | 750 x 1260 cm = 94.50 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 750 x 910 + 378 x 200 cm =75,81 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 18.70 m² |
| Număr de camere: | 3 |
| Suprafață utilă: | 84.38 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 246 cm |
| Înălțimea la coamă: | 390 cm |
| Panta acoperișului: | 21˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Casă familială confortabilă și primitoare, cu proporțiile unei case tradiționale cu structură din lemn. În interior sunt 2 camere, cameră de zi, bucătărie, cămară, baie, spălătorie, hol mic. Datorită terasei mari, vă puteți bucura de aerul curat și de beneficiile naturii, în toate anotimpurile. Pe mica terasă care se află în față puteți sta pe o băncuță și să vă bucurați de căldura soarelui.
| Grosimea pereților exteriori: | 28 cm |
|---|---|
| Grosimea peretelui despărțitor intern: | 6 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 20 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 25 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |
– Ne angajăm la fabricarea și construcția de case din grinzi de lemn pe baza unor proiecte individuale.