| Grosimea pereților (cm) | 4 |
|---|---|
| Lungime (cm): | 472 |
| Lățime (cm): | 308 |
| Înălțimea pereților laterali: | 210 |
| Înălțimea la coamă: | 258 |
| Terasă (m2): | 6.16 |
| Suprafață utilă: | 14.003 |
| Tip: | gerenda |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Această căsuță mică de camping este ideală pentru o casă de vacanță de vară sau ca o mică casă de grădină sau de depozitare.
Datorită calității prelucrării lemnului, aceasta va deveni un ornament al grădinii dumneavoastră.
| Dimensiunea fundației: | 308 x 472 cm = 14.53 m2 |
|---|---|
| Înălțimea pereților laterali: | 210 cm |
| Înălțimea la coamă: | 258 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |
Contra cost, puteți solicita următoarele modificări:
Faházainkat 6 hét gyártási határidővel vállaljuk. Gyors gyártási határidőnknek köszönhetően 3 hónap alatt készen áll a beköltözésre.