| Dimensiunea bazei: | 840 x 990 cm = 83.16 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 840 x 844 cm= 70.89 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 24.1 m² |
| Număr de camere: | 3 |
| Suprafață utilă: | 75.78 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 324 cm |
| Înălțimea la coamă: | 592 cm |
| Panta acoperișului: | 33˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Casă cu un singur etaj, cu un design curat, pentru o familie mică. Pentru cei care preferă o configurare bună și simplitatea. La parter au fost create un hol de intrare, cameră de zi, bucătărie, baie. La etaj sunt dispuse 2 dormitoare și o baie. Parterul și terasa de la etaj vă permit să vă bucurați de natură, în toate anotimpurile.
| Grosimea pereților exteriori: | 28 cm |
|---|---|
| Grosimea peretelui despărțitor intern: | 6 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 20 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 25 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: