| Dimensiunea bazei: | 618 x 963 cm = 59.51 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 618 x 763 cm = 47.15 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 12.36 m² |
| Număr de camere: | 3 |
| Suprafață utilă: | 53.8 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 246 |
| Înălțimea la coamă: | 342 |
| Panta acoperișului: | 17˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Cea mai mică casă familială a noastră, farmecul ei constă în aspectul tradițional și în configurarea eficientă. Intrarea de pe terasă duce la camera de zi, de aici puteți intra în cele 2 dormitoare, bucătărie și baie.
În această casă mică familială puteți trăi în armonie cu natura și într-un mod ecologic!
| Dimensiunea fundației | 618 x 963 cm = 59.51 m2 |
|---|---|
| Înălțimea pereților laterali: | 234 cm |
| Înălțimea la coamă: | 330 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: