| Grosimea pereților (cm) | 4 |
|---|---|
| Lungime (cm): | 582 |
| Lățime (cm): | 378 |
| Înălțimea pereților laterali: | 234 |
| Înălțimea la coamă: | 282 |
| Terasă (m2): | 3.78 |
| Suprafață utilă: | 20.047 |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Casă de vacanță mică, ideală pentru 2 sau 4 persoane, pentru un sejur confortabil. Diviziunea simetrică este, de asemenea, potrivită pentru montarea a 2 paturi supraetajate, cu o intrare frontală, două ferestre orientate spre față, cu un spațiu de locuit cu doar patru paturi. Sub pridvor există spațiu pentru o bancă și o masă pentru 4 persoane. Avantajele modelului Kalonda: suprafață mică, amenajare practică, utilizare versatilă a spațiului, casă de vacanță primitoare.
| Dimensiunea fundației: | 378 x 582 cm = 22 m2 |
|---|---|
| Înălțimea pereților laterali: | 234 cm |
| Înălțimea la coamă: | 282 cm |
| Suprafață utilă: | 20.96 m2 |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: