| Dimensiunea bazei: | 572 x 772 cm = 44.16 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 572 x 572 cm = 32.72 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 11.44 m² |
| Număr de camere: | 3 |
| Suprafață utilă: | 40.17 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 222 cm |
| Înălțimea la coamă: | 294 cm |
| Panta acoperișului: | 14.1 ˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Casa noastră de vacanță din grinzi de lemn, Balaton 1B este o alegere populară în ceea ce privește dimensiunea, aspectul și raportul calitate-preț. Proporțiile și dispunerea acestei case de vacanță proiectate practic sunt ideale pentru o casă de vacanță familială sau o casă de închiriat: cameră de zi, 2 dormitoare, baie și terasă acoperită.
Produsele noastre din grinzi de lemn sunt în armonie cu natura, un adevărat ornament al spațiilor verzi.
| Grosimea pereților exteriori: | 16 cm |
|---|---|
| Grosimea pereților din grinzi: | 4 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 10 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 15 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn: |








Puteți solicita următoarele modificări pentru o taxă suplimentară:
