| Grosimea pereților (cm) | 4 cm |
|---|---|
| Dimensiunea casei: | 416 x 658 = 27,37 m² |
| Extensia acoperișului: | 140 cm |
| Număr de camere: | 1 |
| Suprafața utilă: | 24,60 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 222 cm |
| Înălțimea la coamă: | 304 cm |
| Panta acoperișului: | 21,5˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Descoperă bucuria reală a creației! Asamblează, strânge șuruburile și vopsește cu ușurință! Poți să asamblezi chiar și singur micile noastre case de grădină.
Pregătim totul pentru tine pentru a te transforma într-un montator profesionist. Pentru produsele noastre, vei primi un ghid detaliat pentru a-ți putea asambla în doar câteva momente mica ta casă de grădină sau garajul planificat de mult timp.
Casă de grădină Firtos, foarte apreciată, oferă confortabil odihnă pe o suprafață de doar 26.54 m2, potrivită pentru până la 4 persoane! Este compusă din dormitor, baie și cameră de zi. Veranda poate fi folosită în orice anotimp. Cabana noastră din lemn cu șindrile va deveni o bijuterie în grădina ta. Oferta include și ferestrele și șindrilă de lemn!
| Grosimea pereților exteriori: | 4 cm |
|---|---|
| Grosimea pereților din grinzi: | 4 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 5 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |




Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: