| Grosimea pereților (cm) | 4 cm |
|---|---|
| Dimensiunea casei: | 416 x 658 = 27,37 m² |
| Dimensiunea copertinei: | 140 cm |
| Numărul camerelor: | 1 |
| Suprafață utilă: | 24,60 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 222 cm |
| Înălțimea la coamă: | 304 cm |
| Panta acoperișului: | 21,5˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Casa de lemn recomandată pentru vara este un loc de odihnă confortabil, cu o suprafață de doar 27,37 m2. Este compusă dintr-o cameră de dormit, o baie și o cameră de zi. Terasa poate fi folosită în mod maxim. Cabana de lemn cu șindrile, cu o atmosferă romantică, va deveni o bijuterie în grădina noastră.
| Grosimea pereților exteriori: | 4 cm |
|---|---|
| Grosimea pereților interior: | 4 cm |
| Grosimea izolației în pardoseala: | 5 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |




Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: