| Dimensiunea bazei: | 684 x 1064 cm = 72.78 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 684 x 804 + 236 x 260 = 61.13 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 11.65 m² |
| Număr de camere: | 3 |
| Suprafață utilă: | 65.26 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 234 cm |
| Înălțimea la coamă: | 362 cm |
| Panta acoperișului: | 20˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Toată lumea are nevoie de un loc unde mintea se liniștește, iar corpul se relaxează. Casa noastră de familie din Oregon, cu pereți din bârne de lemn, este locuința ideală pentru o familie mică. Datorită designului său bine gândit, este compactă și practică. Casa confortabilă include un living, 2 dormitoare, o bucătărie, un depozit și o baie. Intrarea se face de pe terasa acoperită.
Casa Oregon este o oază de liniște și confort pentru o familie mică. Cu un design compact și practic, această casă din bârne de lemn oferă un mediu de viață funcțional și plăcut. Casa Oregon este soluția perfectă pentru cei care apreciază simplitatea și funcționalitatea în designul unei case.
| Grosimea pereților exteriori: | 28 cm |
|---|---|
| Grosimea peretelui despărțitor intern: | 6 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 20 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 25 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |



Contra cost, puteți solicita următoarele modificări: