| Dimensiunea bazei: | 1330 x 824 cm = 109,60 m² |
|---|---|
| Dimensiunea casei din lemn: | 824 x 618 + 630 x 724 cm = 96,53 m² |
| Dimensiunea terasei acoperite: | 13,81 m² |
| Număr de camere: | 4 |
| Suprafață utilă: | 99,21 m² |
| Înălțimea pereților laterali: | 246 cm |
| Înălțimea la coamă: | 330 cm |
| Panta acoperișului: | 12˚ |
Prețul structurii de bază
Prețul nu conține TVA
Am căutat directa seninătate și armonie a stilului de viață mediteranean în această casă de familie. Pentru noi, mesajul culturii mediteraneene, care este centrat pe măsură și umanitate, este: Fii în armonie cu tine însuți și cu nevoile tale! Trăiește în armonie cu mediul înconjurător! Concentrează-te pe soluțiile simple și sincere! Planificarea atentă specifică nouă este ideală pentru o familie cu mai mulți copii: cu 3 dormitoare, o bucătărie deschisă spre un living spațios, 2 băi, o cameră de spălătorie, un hol și o terasă acoperită. Un cămin confortabil și plăcut în spiritul naturalului, care oferă un spațiu de trai de calitate pentru întreaga ta familie.
| Grosimea pereților exteriori: | 28 cm |
|---|---|
| Grosimea peretelui despărțitor intern: | 6 cm |
| Grosimea izolației în peretele exterior: | 20 cm |
| Grosimea izolației în acoperiș: | 25 cm |
| Grosimea izolației în podea: | 10 cm |
| Tip: | Casă din grinzi de lemn |